Corrado AUGIAS : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Партията на европейските социалисти - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 31-12-1998 : Partito democratico della sinistra (Италия)
  • 01-01-1999 / 19-07-1999 : Democratici di Sinistra (Италия)

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по петициите
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Израел
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с Израел
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Израел
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по петициите
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки с Израел
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки с Израел

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по регионална политика
  • 16-01-1997 / 17-07-1997 : Комисия по външноикономически отношения
  • 17-07-1997 / 19-07-1999 : Комисия по граждански свободи и вътрешни работи