Claudio AZZOLINI : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Група Форца Европа - Член
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Група на Съюза за Европа - Член
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Група на Съюза за Европа - Заместник-председател
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Група на Съюза за Европа - Председател
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Италия)

Заместник-председател 

  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Малта
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Малта

членове 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по регионална политика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по регионална политика

Заместник 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Комисия по Правилника за дейността, проверката на пълномощия и имунитетите
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика