Konstadinos KLIRONOMOS : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Партията на европейските социалисти - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

Заместник-председател 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по регионална политика

членове 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Комисия по регионална политика
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по регионална политика