Nikitas KAKLAMANIS : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 04-07-1995 : Група на Европейския демократичен алианс - Заместник-председател
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Група на Съюза за Европа - Заместник-председател
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Група на Съюза за Европа - Заместник-председател
  • 10-12-1996 / 19-07-1999 : Група на Съюза за Европа - Заместник-председател

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Politiki Anixi (Гърция)

Заместник-председател 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по транспорт и туризъм

членове 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Украйна, Беларус и Молдова
  • 12-07-1995 / 12-10-1995 : Делегация за връзки с Украйна, Беларус и Молдова
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по бюджетите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по регионална политика
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по петициите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Кипър