Jean-Antoine GIANSILY : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-05-1995 / 04-07-1995 : Група на Европейския демократичен алианс - Член
  • 05-07-1995 / 19-07-1999 : Група на Съюза за Европа - Член

Национални партии 

  • 19-05-1995 / 19-07-1999 : Centre national des indépendants (Франция)

Заместник-председател 

  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по бюджетите

членове 

  • 16-06-1995 / 15-01-1997 : Комисия по бюджетите
  • 10-07-1995 / 11-07-1995 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 12-07-1995 / 12-10-1995 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 11-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Румъния
  • 13-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Турция
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по бюджетен контрол
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Подкомисия по парични въпроси
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Румъния
  • 13-05-1997 / 15-09-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)

Заместник 

  • 18-10-1995 / 14-03-1996 : Комисия по бюджетен контрол
  • 16-11-1995 / 15-01-1997 : Подкомисия по парични въпроси
  • 14-03-1996 / 15-01-1997 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по икономически и парични въпроси и индустриална политика
  • 18-02-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Украйна, Беларус и Молдова
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки с Украйна, Беларус и Молдова
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки с Украйна, Беларус и Молдова