Staffan BURENSTAM LINDER : 5-и парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 20-07-1999 / 15-04-2000 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи - Член

Национални партии 

  • 20-07-1999 / 15-04-2000 : Moderata samlingspartiet (Швеция)

членове 

  • 21-07-1999 / 15-04-2000 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 06-10-1999 / 15-04-2000 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Латвия

Заместник 

  • 21-07-1999 / 15-04-2000 : Комисия по заетостта и социалните въпроси

all-activities 

Участие в пленарните заседания 
Речи по време на пленарната сесия и писмени декларации, свързани с пленарните разисквания. Член 204 и член 171, параграф 11