Ulf HOLM : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 09-10-1995 / 31-01-1996 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член
  • 01-02-1996 / 28-01-1997 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член на бюрото
  • 29-01-1997 / 19-07-1999 : Група на Зелените в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 09-10-1995 / 19-07-1999 : Miljöpartiet (Швеция)

членове 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Комисия по изследвания, технологично развитие и енергетика
  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН, Югоизточна Азия и Република Корея
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по бюджетен контрол
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки със страните от Южна Азия и Южноазиатската асоциация за регионално сътрудничество (СААРК)

Заместник 

  • 12-10-1995 / 15-01-1997 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по изследвания, технологично развитие и енергетика