Roger KAROUTCHI : 5-и парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 20-07-1999 / 11-10-1999 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи - Член
  • 12-10-1999 / 31-12-1999 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи - Член на бюрото

Национални партии 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Rassemblement pour la République (Франция)

членове 

  • 21-07-1999 / 31-12-1999 : Комисия по промишленост, външна търговия, изследвания и енергетика
  • 06-10-1999 / 31-12-1999 : Делегация за връзки с Израел

Заместник 

  • 21-07-1999 / 31-12-1999 : Комисия по свободи и права на гражданите, правосъдие и вътрешни работи

all-activities 

Участие в пленарните заседания 
Речи по време на пленарната сесия и писмени декларации, свързани с пленарните разисквания. Член 204 и член 171, параграф 11