Eolo PARODI : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 28-08-1994 : Група Форца Европа - Член
  • 29-08-1994 / 04-07-1995 : Група Форца Европа - Заместник-председател
  • 05-07-1995 / 23-10-1996 : Група на Съюза за Европа - Заместник-председател
  • 24-10-1996 / 09-12-1996 : Група на Съюза за Европа - Член
  • 10-12-1996 / 14-06-1998 : Група на Съюза за Европа - Член на бюрото
  • 15-06-1998 / 19-07-1999 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Forza Italia (Италия)

Заместник-председател 

  • 22-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по транспорт и туризъм

членове 

  • 21-07-1994 / 21-07-1994 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Швейцария, Исландия и Норвегия
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с Швейцария, Исландия и Норвегия
  • 16-01-1997 / 22-10-1997 : Комисия по външноикономически отношения
  • 23-10-1997 / 19-07-1999 : Комисия по транспорт и туризъм

Заместник 

  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 23-09-1994 / 15-01-1997 : Комисия по институционални въпроси
  • 16-01-1997 / 21-10-1997 : Комисия по транспорт и туризъм
  • 16-01-1997 / 08-06-1998 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
  • 22-10-1997 / 08-06-1998 : Комисия по изследвания, технологично развитие и енергетика
  • 11-09-1998 / 19-07-1999 : Комисия по изследвания, технологично развитие и енергетика