Andis KĀPOSTS : 5-и парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 22-04-2003 / 30-04-2004 : Група на Зелените/Европейски свободен алианс - Наблюдател
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Група на Зелените/Европейски свободен алианс - Член

Национални партии 

  • 22-04-2003 / 30-04-2004 : Zaļo un Zemnieku savienība (Латвия)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Zaļo un Zemnieku savienība (Латвия)

членове 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Комисия по земеделие и развитие на селските райони

Наблюдател 

  • 15-05-2003 / 17-06-2003 : Комисия по околна среда, здравеопазване и потребителска политика
  • 18-06-2003 / 30-04-2004 : Комисия по земеделие и развитие на селските райони