Viliam VETEŠKA : 5-и парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 30-04-2003 / 30-04-2004 : Независими
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Независими

Национални партии 

  • 30-04-2003 / 30-04-2004 : Hnutie za demokratické Slovensko (Словакия)
  • 01-05-2004 / 19-07-2004 : Hnutie za demokratické Slovensko (Словакия)

членове 

  • 03-05-2004 / 19-07-2004 : Комисия по промишленост, външна търговия, изследвания и енергетика

Наблюдател 

  • 15-05-2003 / 30-04-2004 : Комисия по промишленост, външна търговия, изследвания и енергетика