Annemarie KUHN : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Партията на европейските социалисти - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Германия)

членове 

  • 21-07-1994 / 20-09-1995 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по петициите
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки с Югоизточна Европа
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки с Югоизточна Европа
  • 21-09-1995 / 15-01-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 16-01-1997 / 01-10-1997 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по петициите
  • 02-10-1997 / 19-07-1999 : Членове на Европейския парламент в Съвместната асамблея на Споразумението между държавите от Африка, Карибите и Тихоокеанския басейн и Европейския съюз (АКТБ-ЕС)

Заместник 

  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Швейцария, Исландия и Норвегия
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки с Швейцария, Исландия и Норвегия
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки с Швейцария, Исландия и Норвегия