Ovidiu Ioan SILAGHI : 7-ми парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 04-09-2013 / 10-06-2014 : Група на Алианса на либералите и демократите за Европа - Член

Национални партии 

  • 04-09-2013 / 10-06-2014 : Partidul Naţional Liberal (Румъния)

членове 

  • 09-09-2013 / 10-06-2014 : Комисия по регионално развитие
  • 09-09-2013 / 10-06-2014 : Делегация за връзки с Арабския полуостров

Заместник 

  • 05-09-2013 / 10-06-2014 : Комисия по заетост и социални въпроси
  • 05-09-2013 / 10-06-2014 : Делегация за връзки с Япония

all-activities 

Декларации 

Декларация за финансови интереси