Peter BOSSU : 5-и парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Група на Партията на европейските социалисти - Член

Национални партии 

  • 20-07-1999 / 31-12-1999 : Socialistische Partij (Белгия)

членове 

  • 21-07-1999 / 31-12-1999 : Комисия по културата, младежта, образованието, медиите и спорта
  • 06-10-1999 / 11-11-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Чешка република
  • 11-11-1999 / 31-12-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Словения

Заместник 

  • 22-07-1999 / 31-12-1999 : Комисия по околна среда, здравеопазване и потребителска политика
  • 16-12-1999 / 31-12-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-Чешка република