Antoinette SPAAK : 4-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Група на Европейската либерална, демократична и реформистка партия - Член

Национални партии 

  • 19-07-1994 / 19-07-1999 : Parti réformateur libéral/Front démocratique des francophones (Белгия)

членове 

  • 10-08-1994 / 15-01-1997 : Комисия по институционални въпроси
  • 17-11-1994 / 11-07-1995 : Делегация за връзки със страните от Магреба и Съюза на арабския Магреб
  • 12-07-1995 / 15-01-1997 : Делегация за връзки със страните от Магреба и Съюза на арабския Магреб
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по институционални въпроси
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕС-България

Заместник 

  • 21-07-1994 / 19-07-1995 : Временна комисия по заетостта
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по регионална политика
  • 21-07-1994 / 15-01-1997 : Комисия по правата на жените
  • 16-01-1997 / 13-10-1997 : Делегация за връзки с Израел
  • 16-01-1997 / 19-07-1999 : Комисия по външни работи, сигурност и отбранителна политика
  • 14-10-1997 / 23-02-1999 : Делегация за връзки с Израел
  • 24-02-1999 / 19-07-1999 : Делегация за връзки с Израел