Jean SPAUTZ : 6-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 20-07-2004 / 13-11-2004 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи - Член
  • 14-11-2004 / 13-07-2009 : Група на Европейската народна партия (Християндемократи) и Европейските демократи - Член на бюрото

Национални партии 

  • 20-07-2004 / 13-07-2009 : Parti chrétien social (Люксембург)

членове 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
  • 15-09-2004 / 13-07-2009 : Делегация в комитетите за парламентарно сътрудничество ЕС-Армения, ЕС-Азербайджан и ЕС-Грузия
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Комисия по заетостта и социалните въпроси
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Комисия по заетост и социални въпроси

Заместник 

  • 21-07-2004 / 14-01-2007 : Комисия по външни работи
  • 16-09-2004 / 13-07-2009 : Делегация в Eвро-средиземноморската парламентарна асамблея
  • 14-10-2004 / 08-06-2005 : Временна комисия по политически предизвикателства и бюджетни средства на разширения Съюз между 2007 и 2013 г.
  • 15-01-2007 / 30-01-2007 : Комисия по външни работи
  • 31-01-2007 / 13-07-2009 : Комисия по външни работи

all-activities 

Участие в пленарните заседания 
Речи по време на пленарната сесия и писмени декларации, свързани с пленарните разисквания. Член 204 и член 171, параграф 11

Писмени декларации (до 16 януари 2017 г.) 
**От 16 януари 2017 г. този инструмент не съществува**. Писмената декларация беше инициатива по въпрос, попадащ в сферата на компетентност на ЕС. Членовете на ЕП можеха да я подпишат в срок от три месеца.

Писмена декларация on the rights of the child EN  
- P6_DCL(2006)0032 - Отпаднала  
Jean SPAUTZ  
Дата на внасяне : 26-04-2006
Срок : 26-07-2006
Брой подписали : 66 - 26-07-2006

Списък на присъствалите 
Настоящият присъствен списък е извлечение от протоколите на пленарните заседания на шестия парламентарен мандат Информацията в него е предоставена единствено с ориентировъчна цел и обхваща мандата на члена на ЕП в Европейския парламент. Това са необработени данни, които не включват корекции за отсъствия по уважителни причини поради заболяване, отпуск по майчинство / бащинство, участие в разрешена дейност на парламентарна делегация и др.