Jean SEITLINGER : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 10-04-1983 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Франция)

Заместник-председател 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Япония

членове 

  • 20-07-1979 / 21-01-1982 : Комисия по политически въпроси
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по институционални въпроси