Alphonsine M.J. PHLIX : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-12-1981 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 17-12-1981 / 23-07-1984 : Christelijke Volkspartij (Europese Volkspartij) (Белгия)

членове 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по енергетика и изследвания
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Канада