Marie-Jane PRUVOT : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на либералите и демократите - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Union pour la France en Europe (Франция)

членове 

  • 20-07-1979 / 13-06-1982 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 19-12-1980 / 20-01-1982 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по външноикономически отношения