Yvette ROUDY : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 16-06-1981 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 16-06-1981 : Parti socialiste (Франция)

членове 

  • 20-07-1979 / 16-06-1981 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 25-10-1979 / 13-04-1980 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕИО-Гърция