Heribert BARRERA I COSTA : 3-ти парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 21-03-1991 / 18-07-1994 : Група Дъга в Европейския парламент - Член

Национални партии 

  • 21-03-1991 / 18-07-1994 : Coalición por la Europa de los Pueblos: Esquerra Republicana de Catalunya (ERC) (Испания)

членове 

  • 15-04-1991 / 14-01-1992 : Комисия по младежта, културата, образованието, медиите и спорта
  • 10-06-1991 / 14-01-1992 : Делегация за връзки със страните от Южна Америка
  • 15-01-1992 / 10-02-1993 : Делегация за връзки с Естония, Латвия и Литва
  • 15-01-1992 / 18-07-1994 : Комисия по културата, младежта, образованието и медиите
  • 11-02-1993 / 31-01-1994 : Делегация за връзки с Естония, Латвия и Литва
  • 01-02-1994 / 18-07-1994 : Делегация за връзки с Естония, Латвия и Литва