Paul SCHNITKER : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Германия)

членове 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 25-09-1979 / 13-02-1980 : Комисия по транспорт
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки със страните от Магреба