Jeanne M. PAUWELYN : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-12-1981 / 23-07-1984 : Група на либералите и демократите - Член

Национални партии 

  • 17-12-1981 / 23-07-1984 : Partij voor vrijheid en vooruitgang (Europese Liberalen en Demokraten) (Белгия)

членове 

  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Австрия