Georges SARRE : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 16-09-1981 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 16-09-1981 : Parti socialiste (Франция)

членове 

  • 20-07-1979 / 16-09-1981 : Комисия по социални въпроси и заетост
  • 24-10-1979 / 16-09-1981 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет на Асоциацията ЕИО-Турция