Mario SASSANO : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 01-01-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 01-01-1984 : Democrazia cristiana (Италия)

членове 

  • 20-07-1979 / 01-01-1984 : Комисия по енергетика и изследвания
  • 11-04-1983 / 01-01-1984 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив