Casimir J. Prinz zu SAYN-WITTGENSTEIN-BERLEBURG : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 30-12-1983 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 30-12-1983 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Германия)

членове 

  • 20-07-1979 / 30-12-1983 : Комисия по икономически и парични въпроси
  • 13-02-1981 / 30-12-1983 : Комисия по външноикономически отношения
  • 11-04-1983 / 30-12-1983 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив