Wolfgang SCHALL : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Christlich Demokratische Union Deutschlands (Германия)

членове 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по политически въпроси