Mariano RUMOR : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 14-04-1980 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 15-04-1980 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Италия)

Председател 

  • 22-04-1980 / 23-07-1984 : Комисия по политически въпроси

членове 

  • 20-07-1979 / 21-04-1980 : Комисия по политически въпроси