Eugène L. REMILLY : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на Европейските прогресивни демократи - Ковчежник

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Франция)

членове 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 24-10-1979 / 20-01-1982 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет на Асоциацията ЕИО-Турция