Antonios GEORGIADIS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Група на социалистите - Член
  • 02-11-1981 / 05-07-1982 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 01-01-1981 / 18-05-1981 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)
  • 02-11-1981 / 05-07-1982 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

членове 

  • 09-02-1981 / 05-07-1982 : Комисия по бюджетите