Konstantinos GONTIKAS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Независими
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)
  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)

членове 

  • 17-11-1981 / 23-07-1984 : Комисия по бюджетен контрол
  • 17-11-1981 / 23-07-1984 : Комисия по правни въпроси