Christian PONCELET : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 30-09-1980 : Група на Европейските прогресивни демократи - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 30-09-1980 : Défence des intérêts de la France en Europe (Франция)

членове 

  • 19-07-1979 / 30-09-1980 : Комисия по бюджетен контрол
  • 20-07-1979 / 30-09-1980 : Комисия по енергетика и изследвания