Mihaïl PROTOPAPADAKIS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)

Заместник-председател 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с държавите от Персийския залив

членове 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по енергетика и изследвания
  • 23-04-1982 / 23-07-1984 : Комисия по бюджетите