Daniel PERCHERON : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 31-12-1983 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 31-12-1983 : Parti socialiste (Франция)

членове 

  • 20-07-1979 / 31-12-1983 : Комисия по енергетика и изследвания
  • 11-04-1983 / 31-12-1983 : Делегация за връзки с Латинска Америка