Flaminio PICCOLI : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Democrazia cristiana (Италия)

членове 

  • 25-09-1979 / 16-04-1980 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта