Aristidis OUZOUNIDIS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 09-06-1983 / 23-07-1984 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 09-06-1983 / 23-07-1984 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

членове 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки със страните от Машрека
  • 16-09-1983 / 23-07-1984 : Комисия по правни въпроси
  • 16-09-1983 / 23-07-1984 : Комисия по Правилника за дейността и петициите