Ioannis PAPANTONIOU : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

Заместник-председател 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Кипър

членове 

  • 17-11-1981 / 23-07-1984 : Комисия по икономически и парични въпроси