Heinz KÜHN : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Sozialdemokratische Partei Deutschlands (Германия)

Заместник-председател 

  • 20-07-1979 / 11-03-1984 : Комисия по развитие и сътрудничество

членове 

  • 12-03-1984 / 23-07-1984 : Комисия по развитие и сътрудничество