Filotas KAZAZIS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член

Национални партии 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)

членове 

  • 17-11-1981 / 23-07-1984 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 21-01-1982 / 22-04-1982 : Комисия по бюджетите
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация в Съвместния комитет Европейски парламент/Асамблея на Португалската република