Konstantinos KALLIAS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 02-11-1981 / 08-03-1982 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член
  • 09-03-1982 / 23-07-1984 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Заместник-председател

Национални партии 

  • 02-11-1981 / 23-07-1984 : Νέα Δημοκρατία (Гърция)

членове 

  • 17-11-1981 / 20-01-1982 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по институционални въпроси
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация в Съвместния комитет Европейски парламент/Генерални кортеси на Испания