Françoise GASPARD : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 31-08-1981 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 31-08-1981 : Parti socialiste (Франция)

членове 

  • 20-07-1979 / 08-02-1981 : Комисия по бюджетите
  • 09-02-1981 / 31-08-1981 : Комисия по правни въпроси