Mette GROES : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 18-09-1980 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 18-09-1980 : Socialdemokratiet (Дания)

членове 

  • 20-07-1979 / 18-09-1980 : Комисия по енергетика и изследвания
  • 25-10-1979 / 18-09-1980 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет ЕИО-Гърция