Ioannis HARALAMPOPOULOS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Група на социалистите - Член

Национални партии 

  • 01-01-1981 / 18-10-1981 : Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα (Гърция)

членове 

  • 09-02-1981 / 18-10-1981 : Комисия по политически въпроси
  • 01-09-1981 / 18-10-1981 : Комисия по земеделие