Frans G. van der GUN : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 31-12-1981 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 31-12-1981 : Christen Democratisch Appèl (Нидерландия)

Председател 

  • 19-07-1979 / 31-12-1981 : Комисия по социални въпроси и заетост

членове 

  • 24-10-1979 / 31-12-1981 : Делегация в Съвместния парламентарен комитет на Асоциацията ЕИО-Турция