Jean HAMILIUS : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 19-07-1979 / 08-02-1981 : Група на либералите и демократите - Член
  • 09-02-1981 / 14-01-1982 : Група на либералите и демократите - Заместник-председател

Национални партии 

  • 19-07-1979 / 14-01-1982 : Parti démocratique (Люксембург)

Квестор 

  • 18-12-1980 / 14-01-1982 : Европейски парламент
  • 18-12-1980 / 14-01-1982 : Бюро на Европейския парламент

членове 

  • 20-07-1979 / 01-09-1981 : Комисия по околна среда, здравеопазване и защита на потребителите
  • 14-04-1980 / 01-09-1981 : Комисия по бюджетен контрол
  • 18-12-1980 / 14-01-1982 :