Aart GEURTSEN : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Група на либералите и демократите - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Volkspartij voor Vrijheid en Democratie (Нидерландия)

членове 

  • 20-07-1979 / 23-07-1984 : Комисия по правни въпроси
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по проверка на пълномощията