Guido GONELLA : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 19-08-1982 : Група на Европейската народна партия (Група на християндемократите) - Член на бюрото

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 19-08-1982 : Democrazia cristiana (Италия)

Заместник-председател 

  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Европейски парламент
  • 18-07-1979 / 18-01-1982 : Бюро на Европейския парламент
  • 20-01-1982 / 19-08-1982 : Европейски парламент
  • 20-01-1982 / 19-08-1982 : Бюро на Европейския парламент

членове 

  • 20-07-1979 / 19-08-1982 : Комисия по правни въпроси