François-Marie GERONIMI : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-10-1980 / 23-07-1984 : Група на Европейските прогресивни демократи - Член

Национални партии 

  • 17-10-1980 / 23-07-1984 : Défence des intérêts de la France en Europe (Франция)

членове 

  • 13-02-1981 / 20-01-1982 : Комисия по транспорт
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по проверка на пълномощията
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по младежта, културата, образованието, информацията и спорта
  • 11-04-1983 / 15-12-1983 : Делегация за връзки със страните от Машрека
  • 16-12-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с държавите-членки на АСЕАН и Междупарламентарната организация на АСЕАН (AIPO)