Michael GALLAGHER : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 12-12-1983 : Група на социалистите - Член
  • 13-12-1983 / 23-07-1984 : Група за техническа координация и охрана на групите и независимите членове на Парламента - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Labour Party (Обединено кралство)

Заместник-председател 

  • 20-07-1979 / 16-03-1980 : Комисия по енергетика и изследвания
  • 17-03-1980 / 20-01-1982 : Комисия по енергетика и изследвания
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по енергетика и изследвания

членове 

  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Кипър