Paul-Henry E.M.Gh. GENDEBIEN : 1-ви парламентарен мандат 

Политически групи 

  • 17-07-1979 / 14-12-1981 : Независими
  • 15-12-1981 / 23-07-1984 : Група за техническа координация и охрана на групите и независимите членове на Парламента - Член

Национални партии 

  • 17-07-1979 / 23-07-1984 : Front démocratique des francofones - Rassemblement wallon (Белгия)

членове 

  • 20-07-1979 / 20-01-1982 : Комисия по транспорт
  • 21-01-1982 / 23-07-1984 : Комисия по регионална политика и регионално планиране
  • 11-04-1983 / 23-07-1984 : Делегация за връзки с Латинска Америка